צימרים ברגע האחרון 

בואו למצוא צימרים בדקה התשעים

במחירים ללא תחרות

באתר ספונטני

לפרטים נוספים לחץ כאן
כתבות | איציק בשטח
איציק בשטח
איציק בשטח | 15.7.2012

כשאיציק והטויוטה לנד קרוזר החייתית שלו נמצאים בשטח, אפשר להירגע. הכול יהיה בסדר. כי "איציק בשטח" זה אומר שהטיול הולך להיות חוויה בלתי נשכחת.

איציק, איש המדבר מכיר בו כל פינה. את גבי המים הנסתרים, את הגיאיות והוואדיות והמפלים, את נווי המדבר ועצי השיטה, את הנמר, היעל, הגמל והבדואי, את אורחות החיים המיוחדים בחבל הארץ המיוחד הזה.

לצאת לטיול עם איציק בשטח, זה אומר להכיר את המדבר לעומק. לחשוב כמו איש המדבר, למצוא נתיבים ושבילים,לדעת איפה נמצאים המים וכיצד יש למקם מחסה לילי ואיפה נמצאת התצפית היפה והמרגשת ביותר.

שנים שהמילים איציק בשטח נישאות בפי אוהבי הטבע ואוהבי המדבר. בכל פעם שרוצים טיולי ג'יפים שהם לא "עוד טיול" אלא חוויה. בכל פעם שהלב אומר מדבר והרגליים ננעלות בנעליים גבוהות והחיך זוכר קפה שחור מר מתוק בטעם מדורה, איציק בשטח הוא הכתובת.

רכב הטויוטה לנד קרוזר הארבע על ארבע שלו, בעל שמונת מקומות הישיבה ורכבי השטח הנוספים אשר צמיגיהן חרשו כל ואדי, כל שביל נסתר, כל מעלה, ייקחו אתכם אל המדבר כפי שמעולם לא הכרתם וחוויתם.

תצפיות מרתקות אל מאגרי המים המתוקים המשמשים לשתייה ולהשקיית השדות, סיגי הנחושת, חוורי הערבה, גבול ירדן, שדות וחממות שם גדלה התוצרת החקלאית המובחרת, שדות הפריחה המכסים את המדבר בחורף ובאביב.

לחובבי האקשן מחכה גלישת סנפלינג אתגרית בין המצוקים והחוורים ולאוהבי המסתורין מפגש עם נתיבי נדודים ומסחר עתיקים,מפגש מרגש ובלתי אמצעי עם הבדואים הנוודים, אנשי המדבר.

חברת איציק בשטח מספקת מנהלות טיול מושלמות לקבוצות מטיילים. שולחנות וכיסאות, רשתות צל, כלי גז לבישול, גנראטורים, מי שתייה, אוהלים, מחצלות ומזרנים, עצים למדורה, הובלת ציוד אישי ועוד.

בנוסף מציעה חברת איציק בשטח מנהלות לרוכבי אופניים בשטח, הובלת אופניים מנקודה לנקודה וכן הדרכות לטיולים ווהופכת את טיולי אופניים שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

בקיצור, כשאיציק בשטח כל רגע בטיול הוא חוויה. 

לאתר