צימרים ברגע האחרון 

בואו למצוא צימרים בדקה התשעים

במחירים ללא תחרות

באתר ספונטני

לפרטים נוספים לחץ כאן
מסלולי טיול בערבה

הערבה היא חבל ה – "הו הו" משירי הבוקרים ששרו הדודאים, טריו ערבה ואריק לביא. זירת המערבונים הישראלית שבה את הבדואים אדומי הנוצות ואמיתי הלב, החליפו הבדואים צרובי הפנים ועזי המבט, מלכי המדבר. מסלולי טיול בערבה מנסים לפענח את סוד קסמו של המדבר. דרכי מסחר עתיקות, מצודות דרכים, שרידי יישוב של עמים מפוארים שתרבותם מסעירה את הדמיון גם בימינו אלה.

בואו אילנו לטייל במגוון מסלולי טיול בערבה, לפגוש באנשים שגרים בה, בבעלי החיים, בנופי הטבע עוצרי הנשימה, במדבר שאין תוכו כברו.

חפשו אותם מתחת לעצי השיטה. את בעלי החיים המאכלסים את הערבה ונמלטים מחומה של השמש. נסו לעצור לרגע את הנשימה ולסקור את האופק. אולי תגלו שם בדואי נח בצל סלע, או גב מים נסתר. התפעלו מהקלילות בה מטפסים היעלים בין מצוקי המדבר, קופצים כאלופים אולימפיים בין סלע לסלע. ואולי, רק אולי, אם יתמזל מזלכם, תוכלו לצפות בפלא המדבר האמיתי. הלא הוא הנמר שכמעט ונכחד מנופי ארצנו.

ארץ הערבה, ארץ מרחבי אין קץ. שיירות גמלים משוטטות בשטח, שבט בדואי נוטה את אוהלו. נווה מדבר ירוק צומח מתוך השממה ובהתקרבך אליו מתברר לך שהגעת אל מושב או קיבוץ שממנו בדיוק הגיעו האבטיח האדום והמתוק והמלון המדהים שקנית בסופר מרקט הקרוב לביתך.

תראה איזה פלא. איזו ארץ קטנה ומיוחדת יש לנו. עד עתה היתה הערבה השטח הצהוב האינסופי שמשני צידי הכביש בדרך לאילת והיום היא עולם ומלואו. ברחבי חבל הארץ המופלא הזה ישנו מבחר עצום של מסלולי טיולים בערבה. ברגל, ברכיבה על אופניים, בטיולי גמלים, בטיולי ג'יפים ורכבי שטח, בנהיגה עצמית על גבי טרקטורונים וריינג'רים ואפילו באמצעות חבלי סנפלינג בנקיקים עמוקים וצרים ובמורדות מפלי ענק אל התהום השוכנת תחתיהם.

אנחנו מזמינים אתכם להנות בערבה ( בזהירות ולאחר תכנון ולימוד של השטח ), ללמוד כיצד חיו בה בימי קדם ולהתאהב בפלא המדהים הזה שנקרא מדבר.

בפורטל ערבה  4יו החדש תוכלו למצוא מסלולי טיול בערבה בדרגות קושי שונות ולקבל אודותם מידע מקיף וחשוב.