צימרים ברגע האחרון 

בואו למצוא צימרים בדקה התשעים

במחירים ללא תחרות

באתר ספונטני

לפרטים נוספים לחץ כאן
כל התוצאות באילת
אילת:
שם לקובץ
ספא לה פלאיה | ספא באילת
טל' : 072-3926440

ספא חדש ואיכותי הממוקם במלון "לה פלאיה" באילת.
שם לקובץ
באולינג אילת
טל' : 072-3926448

מתחם באולינג מדהים הכולל 12 מסלולים מקצועיים, משוכללים, ומפוארים.
בנוסף תוכלו ליהנות ממגוון משחקים נוספים במקום.
שם לקובץ
פארק תמנע  | קמפינג בערבה
בלב הנוף הפראי של פארק תמנע שבערבה, מול אגם תמנע הקסום, ממוקם מתחם קמפינג לינת שטח פארק תמנע, המיועד לזוגות, למשפחות, לקבוצות, ועדי עובדים, ארגונים ובתי ספר. במקום לתלמידים ולאורחי הקמפינג, אוהלים גדולים, מרווחים וממוזגים, עם מחצלות ומזרנים, שירותים נקיים, מקלחות עם מים חמים, ברזיות עם מי שתייה מותפלים וארוחות עשירות במבנה חאן אבן או בישיבה מדברית אלטרנטיבית. בנוסף במתחם נפרד למורי בתי הספר ולקבוצות, לינה בחדרי אירוח ממוזגים ומפנקים.

שם לקובץ
פארק תמנע | סיורים, קמפינג ואירועים
טל' : 08-6316756

ארק תמנע שבערבה הדרומית הוא מהאתרים המדהימים בדרום ובישראל כולה. 60 קמ"ר של היסטוריה, גיאולוגיה, טבע ואדם. בואו להתרגש במיצג האור קולי "מכרות הזמן" המתאר את אורח חייהם של הפועלים במכרות הנחושת העתיקים בעולם, לבקר באתרי הפארק, הפטרייה, הקשתות, עמודי שלמה, מקדש האלה חתחור ועמק ציורי הסלע ולממלא בקבוקים בחול צבעוני.
שם לקובץ
מאי ריינג’ר אילת
טל' : 08-6317890

אי ריינג'ר" אילת - טיולי שטח בנהיגה עצמית באילת בטיולי השטח החווייתיים להפליא של מאי ריינג'ר העיקר - התחושה. "מאי ריינג'ר" – תשובה מלאה לשאלה מה והיכן ניתן למצוא אטרקציה מדהימה באילת. "מאי ריינג'ר" אטרקציה מלהיבה וסוחפת, מיוחדת במינה, של נהיגה ברכבי שטח במסלולים מדבריים מדהימים ואתגריים במיוחד בתוך הנופים עוצרי הנשימה של הרי אילת יודעים.